Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Dziewcząt

24 sierpnia 2020

Inauguracja roku szkolnego 2020/21

1 września 2020 r. zainaugurujemy po raz ósmy rok szkolny w Szkole dla Dziewcząt.

Trwająca pandemia modyfikuje nasze zwyczaje z okazji 1 września, ale staramy się, aby warunkach jakie mamy jak najlepiej wypełnić misję naszej szkoły.

O godz. 8 w Katedrze oliwskiej odprawiona zostanie Msza św. w intencji rodzin i zespołu Przedszkoli i Szkół Fregaty. Po Mszy św. od ok. godz. 8.45 zapraszamy uczennice do klas na spotkania z wychowawcami.

Wchodzimy wejściem od ul. Kanapriusza, prosimy, aby z uczennicą wszedł jeden rodzic, a nie jak było to naszym zwyczajem oboje.

1 września szkoła będzie czynna do godz. 12. Tego dnia uczennice spędzą czas na spotkaniach z wychowawcami, omówieniu planu pracy nad sobą na cały rok szkolny, wypożyczą książki ze szkolnej biblioteki. Prosimy, aby rodzice poruszający się po szkole, poruszali się po szkole w maseczkach, a wchodząc dezynfekowali ręce bądź wkładali jednorazowe rękawiczki.

Do zobaczenia!