Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Dziewcząt

07 stycznia 2022

Konferencja międzynarodowa pod hasłem: "Czy Twoje dzieci będą zmieniały świat? Tak!"

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - konferencję "Twoje dzieci będą zmieniały świat", która odbędzie się we wtorek 11 stycznia 2022 roku, o godzinie 19:00.

Po raz pierwszy, 12. ośrodków w Polsce prowadzących 32 placówki, związanych z ideą Sternika, organizuje WSPÓLNĄ, ogólnopolską konferencję. Konferencję szczególną, bazującą na doświadczeniach ponad 500 szkół na całym świecie, pracujących w oparciu o te same zasady.

Wykłady poprowadzą wybitni prelegenci z USA i Europy. Nasi eksperci od lat pracują z młodymi ludźmi na całym świecie. Mają wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedszkoli, szkół podstawowych i średnich oraz uczelni wyższych. Każdego dnia służą pomocą rodzinom i młodym ludziom, do stawania się coraz lepszymi.

Już 11 stycznia podzielą się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie skutecznego modelu kształtowania charakteru, edukacji na najwyższym poziomie, zdobywania świata mediów.

Zapraszamy do zapisów na konferencję: https://konferencja-sternik.edu.pl