Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Dziewcząt

30 stycznia 2018

Luty w Szkole dla Dziewcząt

Ferie zimowe powoli dobiegają półmetka, uczennice wypoczywają, a nauczycielki przygotowują się na ich powrót oraz na Dni Otwarte 2018. Na pierwszy taki dzień zapraszamy wkrótce.

W tym roku dni otwarte będą odbywały się w lutym, marcu i kwietniu, zawsze w soboty w godzinach 10-12.

Szkoła dla Dziewcząt jest miejscem szczególnym ze względu na zaangażowane Rodziny oraz pełen zawodowej zespół nauczycielek. We Fregacie liczy się każda osoba z jej talentami i wyzwaniami, z pasji i zaangażowania nauczycielek rodzi się wiele innowacyjnych rozwiązań w sferze dydaktyki. Rodziny, które uczestniczą w naszym projekcie edukacyjnym doceniają program wychowawczy oparty o kształtowanie nawyków i cnót, dbałość o praktykowanie wartości oraz chrześcijańską tożsamość Szkoły. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście do rozwoju dziewcząt zaowocuje mądrymi i szczęśliwymi kobietami. Żeby dowiedzieć się więcej o pracy z dziewczętami w Szkole, zapraszamy do Oliwy.

24 lutego br. podczas Dnia Otwartego dziewczętom proponujemy zajęcia z nauczycielkami (poranek oraz zajęcia w ciemni fotograficznej), a rodziców zapraszamy zarówno do obserwowania, jak i do rozmów z rodzicami naszych uczennic oraz kadrą Szkoły, jak zwykle we Fregacie w rodzinnej atmosferze.