Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Dziewcząt

18 kwietnia 2018

Regulamin konkursu "Zapytaj babcię, zapytaj dziadka"

Znamy tych bohaterów, o których mówi się w mediach: Inka, major Łupaszko, „Lalek” - słysząc ich imiona czy też pseudonimy orientujemy się, o kogo chodzi. Często zdarza się jednak tak, że w naszym najbliższym otoczeniu w rodzinie czy też po prostu w środowisku, w którym żyjemy, są wśród nas cisi bohaterzy.

Konkurs jest skierowany do całej rodziny, propozycją pracy nad wspólnym projektem, w który angażuje się cała rodzina. Rodzina staje się zespołem detektywistycznym na tropie historii, zespołem, w którym każdy ma określone zadania.

ZASADY KONKURSU:

Należy wykonać minimum 3 maksimum 5 zdjęć, które będą dotyczyły tematu związanego z żołnierzami niezłomnymi - osobą, miejscem czy też wydarzeniem. Zdjęcia powinny utworzyć opowieść na konkretny temat. Zdjęcia powinny mieć krótkie opisy i zostać zamieszczone na jakieś powierzchni tak, aby utworzyły logiczną całość. Oprócz opisów praca może zawierać elementy zdobnicze oraz proste elementy pracy plastycznej.

Na odwrocie pracy powinny znaleźć się następujące informacje:

  1. Imię nazwisko członków zespołu wykonującego pracę.
  2. Informację o stopniu zaangażowania poszczególnych członków zespołu. Rodzaj „napisów końcowych”, jakie możemy zauważyć na końcu np. filmu dokumentalnego.

Ostateczny termin oddania prac: 18.04 do godzin 11.00 Prace powinny zostać dostarczone do pokoju nauczycielskiego i na I piętrze Pani Aleksandrze Szwarc - nauczycielce historii.