15 kwietnia 2016

Turniej Piłki Nożnej im. Żołnierzy Niezłomnych 2016 - Relacja

9 kwietnia 2016 odbył się długo wyczekiwany IV Turniej Piłki Nożnej im. Żołnierzy Niezłomnych. Atmosfera była niesamowita! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Już o 9:00 rozpoczął się turniej piłki nożnej. Na boisku rywalizowali ze sobą chłopcy w kategoriach wiekowych 2009-2004. Emocji nie brakowało, a mecze przyciągnęły duże grono kibiców. Poza rywalizacją sportową, na gości czekało mnóstwo atrakcji. Na cześć Żołnierzy Niezłomnych uczennice wraz z nauczycielkami śpiewały piosenki patriotyczne.

O 13:30 rozpoczął się uroczysty apel, w czasie którego odbyła się przysięga AK, zaprezentowana przez grupę rekonstrukcyjną Czata'49.

Dziewczęta ze Szkoły dla Dziewcząt również zaprezentowały się na scenie, przedstawiając 3 scenki: Wywózkę na Sybir, Szkolenie na sanitariuszkę oraz Sowietyzację uczniów w szkole.

W międzyczasie można było odwiedzić obóz partyzantów, warsztat rzemiosł oraz pchli targ, a także wziąć udział w quizie oraz historycznych grach terenowych.

W Kawiarence Społem serwowano przepyszne wypieki.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.