Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Dziewcząt

23 listopada 2016

Wychowanie jako kapitał

Wykład dla rodziców

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Fregata zaprasza".

Tym razem spotkamy się 26 listopada (sobota) o 10:00 w Szkole Fregata ( II piętro), gdzie wykład pt.: "Wychowanie jako kapitał " wygłosi Katarzyna Szymala, absolwentka filologii polskiej UJ. Od 10 lat związana z sektorem edukacji, wspiera również inicjatywy społeczne na rzecz rodziny. Interesuje się filozoficznymi podstawami edukacji oraz filozofią polityki.

W czasie wykładu, tradycyjnie będzie możliwość skorzystania z opieki dla dzieci, na miejscu, w salach przedszkolnych.

Zachęcamy do zapraszania bliskich, znajomych, wszystkich, którym bliska jest tematyka związana z rodziną, edukacją i wychowaniem.

Wstęp wolny.

Plakat do pobrania plakat