14 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Tak niedawno rozpoczynaliśmy rok szkl. 2017/18, a już za tydzień ten rok kończy się. Zachęcamy do zapoznania się z planem na 22 czerwca 2018.

Drodzy Państwo, Rodzice Uczennic, Drogie Uczennice,

Rada Zarządzająca Szkoły dla Dziewcząt i Przedszkola zaprasza na ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną. Plan na 22 czerwca 2018 jest następujący:

• wspólny udział we Mszy św. w Katedrze o godz. 8
  • flash mob na boisku szkolnym o godz. 8.30, zaproszeni jesteśmy wszyscy :-), zachęcamy do zapoznania się z instrukcją: Flash mob Fregata 2018
  • wspólne odśpiewanie hymnu Szkoły
  • po hymnie zapraszamy Rodziców na kawę do pokoju spotkań na 2p,, a uczennice do klas na spotkanie z wychowawczyniami.

Świetlica szkolna będzie czynna do godz. 17, poprosimy o informację, kto z Państwa potrzebuje zapewnienia opieki dla uczennic do godz. 17. Taka informacja pozwoli nam lepiej zorganizować pracę zespołu.

Do zobaczenia!