Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Dziewcząt

13 marca 2020

ZDALNA SZKOŁA 2020

Na najbliższe 10 dni przenosimy pracę szkoły do Internetu, ale nie przestajemy pracować:-)

W związku z zamknięciem budynków szkół decyzją Ministra Edukacji Narodowej przygotowałyśmy dla naszych uczennic zestaw materiałów ze wszystkich przedmiotów. Bardzo prosimy o zapoznanie się z zadaniami, a także o zorganizowanie Córkom miejsca i czasu do samodzielnej nauki. Niektóre zadania mogą wymagać Państwa pomocy, prosimy jednak w miarę możliwości o wsparcie Córek w pracy samodzielnej. Oczywiście pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach naszych konsultacji podanych w tabeli.

Jednocześnie przypominamy, że jest to czas pracy, a nie czas ferii, który chcemy maksymalnie wykorzystać. Zadania, które dziewczynki wykonają prosimy o przesłanie w formie zdjęcia lub skanu na adres mailowy podany przez nauczycielkę w tabelce Zadania dla Uczennic. Pomimo zamknięcia szkół, będziemy regularnie monitorować postępy i pracę uczennic.

Jeżeli ze względów zdrowotnych Państwa Córka nie może wykonywać zadań, prosimy o informację mailową do wychowawczyni.

Prosimy także o sprawdzanie poczty elektronicznej przez dziewczęta z klas IV-VIII, ponieważ karty pracy z poszczególnych przedmiotów będą dodawane na bieżąco wraz z rozwojem sytuacji.

Informujemy również, że wszystkie planowane wycieczki i wyjścia zostają zawieszone do odwołania.

Przypominamy także o konieczności bezwzględnego podporządkowania się zarządzeniom władz państwowych i stosowanie zasad higieny podczas okresu zamknięcia szkół.