Rekrutacja

Rekrutacja do Szkoły dla Dziewcząt Fregata odbywa się w trzech prostych krokach:

Etap I – Przesłanie formularza zgłoszeniowego i pierwsze spotkanie

W celu zapisania córki do Szkoły dla Dziewcząt prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłania go na adres fregata@fregata.edu.pl.

Po otrzymaniu formularza, Sekretarz Szkoły umawia z Rodziną termin pierwszego spotkania. W spotkaniu udział biorą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki. Celem spotkania jest omówienie modelu edukacyjnego i wychowawczego realizowanego w Szkole.

Wniosek o przyjęcie córki do Szkoły dla Dziewcząt: *.pdf , *.doc

Etap II - Drugie spotkanie

Jeśli rodzice podtrzymują zainteresowanie, umawiają się na kolejne spotkanie. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki. W spotkaniu udział biorą oboje rodzice.

Etap III - Podpisanie dokumentów
Podpisanie przez Rodzinę oraz Pełnomocnika Zarządu (Dyrektor placówki) umowy o świadczeniu usług w szkole podstawowej, której organem prowadzącym jest Stowarzyszenie SKWER.

We wszystkich spotkaniach uczestniczą oboje Rodzice.

Czesne: 790 zł/mc, płatne przez 12 miesięcy.

Ulga rodzinna dla kolejnych dzieci z rodziny uczęszczających do Placówek Fregata:

· II dziecko 10% czesnego

· III dziecko 50% czesnego

·IV i kolejne dzieci 70% czesnego

Wpisowe: 500 zł za uczennicę

Rodziny znajdujące się w szczególnych sytuacjach życiowych, mogą wnioskować o nadzwyczajne obniżenie czesnego. Wnioski rozpatruje Zarząd Stowarzyszenia SKWER.

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy przekonani, że wychowanie to ciężka praca, która przynosi jednak wiele radości. Szkolenia, wykłady, kursy - to wszystko dla rodziców, którzy chcą czegoś więcej dla siebie i swoich pociech.

Kasia i Arek Duchlińscy