"Dzieci to mój sukces!"

Już 8 stycznia 2014 r. zapraszamy na spotkanie autorskie z dr Justyną Walczak, autorką książki "Dom pełen kosmitów. Jak nie zwariować z dziewiątką dzieci w dziesiątej ciąży".

W czasie spotkania będzie można oczywiście kupić książkę !

Zapraszamy na godz. 15:00 do Przedszkola Fregata, przy ul. Cystersów 13, sala Koników Morskich.

Nieco więcej informacji można znaleźć tutaj.

Do zobaczenia!

Dzieci to mój sukces!

"Nie tak dawno żyłam sobie w zaciszu mojego domu i zaczynałam rozważać temat nadchodzącej wielkimi krokami starości. Nie mogę powiedzieć, że żyłam spokojnie, bo wraz z mężem uprawiamy od wielu lat sport ekstremalny. Nazwa dyscypliny: życie w wielodzietnej rodzinie. Tak, tak, Szanowny Czytelniku, to bardzo niebezpieczne wyzwania, dające ogromną dawkę adrenaliny, życie w nieustannym oczekiwaniu na kolejne niespodzianki i brak jakiejkolwiek możliwości wcześniejszego przygotowania. Nasz przeciwnik to zbiorowisko niezwykłych umysłów, artystów w dziedzinie znajomości naszych zachowań, niebezpiecznych i pociągających jak te syreny, które zagrażały Odyseuszowi. Jednocześnie usiłujesz je opanować i masz świadomość, że jesteś gotów oddać za nie życie. To nasze dzieci -..."