Konferencja ROKów

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji ROK-ów. W ramach Konferencji odbędą się prelekcje ekspertów, warsztaty oraz wymiana doświadczeń. Na spotkaniu chcemy przybliżyć - z pomocą ekspertów – rolę ROK-ów w projekcie oraz zgłębić temat angażowania rodziców we współpracę ze szkołą/przedszkolem w celu budowania optymalnego środowiska edukacyjnego i wychowawczego dla dzieci.

Plan naszego spotkania jest następujący: spotykamy się 1 pażdziernika 2016 o godz. 10 w Olivia Business Center, aleja Grunwaldzka 472 a

10.00 Otwarcie

10.15 – 11.30 Piękne zadanie stawania się osobą (wykład) – Katarzyna Szymala

11.30 – 11.45 przerwa kawowa

11.45 – 13.00 Co ja tutaj robię? Rola i zadania ROK-ów w szkole/przedszkolu (wykład)– Wojciech Dąbrowski

13.00 – 13.45 przerwa obiadowa

13.45 – 14.45 ROcK and ROLL czyli o rokowaniu w praktyce (warsztat cz.I) – Agnieszka i Krzysztof Tyralik

14.45 – 15.00 przerwa – czas na rozmowy w kuluarach

15.00 – 16.00 ROcK and ROLL czyli o rokowaniu w praktyce (warsztat cz.II) – Agnieszka i Krzysztof Tyralik

16.00 Podsumowanie i zakończenie Konferencji

Do zobaczenia!

Rodzice Odpowiedzialni za Klasę

Ktoś ładnie powiedział o roli ROKów, że są krwiobiegiem każdej takiej placówki jak Fregata. Dzięki ich pracy każda rodzina doświadcza uwagi i ciepła, nie ma rodzin, które są niezaopiekowane przez Rokowe małżeństwa.

W klasie 5 są to państwo Cavalierii oraz Duchlińscy, w klasie 3 państwo Wysińscy oraz państwo Anioł, w kalsie 1 Państwo Wiktorowicz i Stępińscy.