Rodzice w edukacji

Cztery razy w roku pogłębiamy wiedzę o wychowaniu podczas wykładów dla rodziców.

W tym roku szkolnym ostatni wykład z cyklu „Fregata zaprasza” odbędzie przed wakacjami 1 kwietnia, w sobotę, o godz. 10.00. Wykład potrwa 1,5 godz., wstęp wolny. Szczegóły dotyczące tematyki i miejsca znajdą Państwo poniżej.

Zakładamy, że najbardziej wartościowych treści o edukacji zróżnicowanej mogą dostarczyć praktycy, zatem zaprosiliśmy do poprowadzenia wykładu p. Wojciecha Dąbrowskiego, który jako rodzic tworzył szkołę dla swoich dzieci w Warszawie i wiele lat pełnił w niej rolę Rodzica Odpowiedzialnego za Klasę (ROK).

W czasie wykładu istnieje możliwość skorzystania z odpłatnej opieki dla dzieci,
w budynku placówek Fregata, w Gdańsku-Oliwie, na ul. Cystersów 13. Panie opiekunki będą czekały na dzieci od godz. 9.30 i pozostaną z nimi do Państwa powrotu ok. godz. 12.00.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie dzieci najpóźniej do środy (29 marca) do godziny 12:00. Zgłoszenia zawierające imiona, nazwiska i wiek dzieci prosimy kierować na adres: rokowie@fregata.edu.pl (także rodziny spoza Fregaty).

Uprzejmie prosimy o respektowanie tego terminu, abyśmy mogli zapewnić bezpieczną opiekę dostosowaną do liczby dzieci. Z szacunku do pracy opiekunek przyjęliśmy zasadę, że jeśli rodzic nie odwoła obecności zgłoszonych dzieci najpóźniej dzień przed wykładem, jest zobowiązany do zapłacenia za opiekę.

Opłata wynosi: 5 zł/za jedno dziecko, 10 zł za dwoje lub więcej dzieci.

Prosimy o punktualne przybycie.

Zachęcamy, by rozpowszechnili Państwo to zaproszenie wśród wszystkich, którym bliska jest tematyka związana z rodziną, edukacją i wychowaniem.

Serdecznie zapraszamy!

Plaka do pobrania plakat